Sürmene Bıçak Seti

26 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

1.500,00 

Sürmene Bıçak Seti

Sürmene El Yapmı Mutfak Seti 09

1.500,00 
1.500,00 
1.500,00 
1.500,00 
1.500,00 
1.500,00 
1.500,00 
1.500,00 

Sürmene Bıçak Seti

Sürmene El Yapimi Mutfak Seti 11

1.500,00 
2.300,00 
1.500,00 

Sürmene Bıçak Seti

Sürmene bıçak seti mutfağınızda olması gereken en temel mutfak malzemesidir. Elinizin altında bütün işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlayacak bıçak setimiz içeriğinde bulunan bıçak çeşitleriyle her türlü amaca hizmet etmektedir. Et bıçağı, sebze bıçağı, ekmek bıçağı ve günlük kullanıma uygun bıçak çeşitleriyle mutfağınızın baş yardımcısı haline gelecektir. Bazı setlerde şef bıçağı olduğu gibi tekli satılan ürünlerimizden seçeceğiniz bıçak çeşitleriyle kendi setinizi de oluşturabilirsiniz. Mutfak bıçağı setlerini tercih ettiğinizde üzerine lazerle isim yazdırarak eşyanızı kişiselleştirebilir hediye bıçak kütüğümüz ile mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

Sürmene Bıçak Seti Fiyatları

Sürmene bıçak seti fiyatları 300 TL ile 600 TL fiyat aralığındadır.

Sürmene Bıçağı Nereden Alınır?

El işçiliği ile hazırlanan, en hassas testlerden geçirilip her aşaması özenle yapılan sürmene bıçaklarını sitemizden güvenle alabilirsiniz. Bizler Sürmene’nin en iyi ustaları ile çalışan sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiş bir firmayız. Sizlerden gelen fikirlere ve eleştirilere açık olan firmamız bizleri tercih ettiğiniz için tüm çalışanlarımız sizlere teşekkürü borç bilmiştir.

Sürmene Bıçak Setini Kimler Tercih Eder?

Sürmene bıçaklarını mutfağında yemek yaparken kaliteli zaman geçirmek isteyen ve yaptığı işten keyif almak isteyen herkes tercih edebilir. Kendi mutfağında sürmene bıçağının kalitesini test edenler, sürmene bıçaklarının aynı zamanda çok iyi düşünülmüş bir hediye seçeneği olduğunu da farkederler. Çeyiz alışverişlerinde , ev hediyesi seçiminde sürmene bıçak seti alabileceğiniz en kullanışlı seçenek olacaktır.

Sürmene Bıçak Setlerinde Bulunan Bıçakların Bakımı

Sürmene bıçak setlerinde bulunan bıçakların ömürlük bir kullanımı olması için gerekli bakımı düzenli olarak yapmalısınız. Öncelikle bıçağınızı doğru bir zemin üzerinde kullanmalısınız. Çünkü bıçakla yaptığınız her hamlede bıçak zeminle temas etmektedir. Bunun için kesme tahtanızı doğru seçmeniz gerekir. Bıçağınızı köreltebilecek zeminlerden kaçınmalısınız. Direnmeyen, kolay temizlenebilen, pürüzsüz yüzeyler tercih etmeniz gerekir.

Bıçaklarımızı bulaşık makinesinde yıkamanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü bulaşık makinesinde bıçak yıkamak bıçağın kesiciliğini ve ömrünü azaltabilir.

Bıçakların temizlenmesinde en güvenilir yöntem çeliğin en az zarar gördüğü elde yıkama yöntemidir. Uygun bir deterjanla ve çizmeyecek bir süngerle ılık su altında bıçağınızı temizleyip sonrasında hemen kurulamalısınız.

Bir diğer dikkat edilecek konu ise asitli gıdaların bıçak üzerinde kalmamasına dikkat etmektir. Bu nedenle asitli gıdalar kesildikten sonra bıçağınızı hemen yıkayıp kurulamalısınız.

Bıçaklarımız satırlar hariç kemikleri bölmek için uygun değildir. Ayrıca donmuş ve yarı donmuş gıdaları kesmek için de bıçağınızı kullanmayın.

Bıçaklarımız amacı dışında kullanmadığınız (konserve açacağı veya tornavida gibi) ve bakımına dikkat ettiğiniz sürece sizlere mutfağınızda ömür boyu eşlik edecektir.

WhatsApp Destek
Çevrimiçi
Whatsapp Destek
Lütfen yardım almak istediğiniz kısmı seçin.
Ürün Destek
Çevrimiçi
Üyelik & Ödeme
Çevrimiçi