Sürmene Bıçağı

118 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sürmene Çakıları

Sürmene çoban çakısı

300,00 
350,00 
350,00 

Sürmene Çakıları

Sürmene yeni model cep çakısı

600,00 

Sürmene Mutfak Bıçağı

Tekli Günlük Mutfak Bıçağı

140,00 

Sürmene Kasap Bıçakları

Sürmene 3 lü kurban seti karamel

850,00 

Sürmene Kasap Bıçakları

Sürmene 3 lü kurban seti kahve

850,00 

Sürmene Kasap Bıçakları

Sürmene 3 lü kurban seti

850,00 

Sürmene Çakıları

Sürmene El Yapımı Avcı Model

430,00 
430,00 

Sürmene Bıçağı

Son yıllarda en çok tercih edilen bıçak modeli Sürmene bıçağı olmaktadır. Mutfakların olmazsa olmaz ürünlerinden birisi de bıçaklardır. Pek çok alanlarda mutfaklarda tercih edilen bıçaklar da kendi arasında çeşitlilik göstermektedir.

Sürmene bıçağı mutfaklarda olması gereken en temel malzemelerden birisidir. Mutfakta işlerinizi kolaylaştıran Sürmene bıçağı ürünleri, içeriğinde pek çok bıçak çeşitleri barındırmaktadır. Farklı amaçlara hizmet eden bu bıçaklar et bıçakları, ekmek bıçakları, sebze bıçakları ve av bıçakları gibi bıçaklardır.

Bu bıçaklar ile mutfağınızda sizler de kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Sürmene bıçağı ürünleri üzerine lazer ile isimler de yazdırılması mümkündür. Bu şekilde bıçaklarınızı kişiselleştirebilir ve mutfaklarınıza şıklık katabilirsiniz.

Sürmene Bıçağı Fiyatları

Sürmene bıçağında kişilerin en merak ettikleri konulardan birisi de Sürmene bıçağı fiyatları olmaktadır. El işçiliği ile hazırlanan ve hassas testlerden geçirilip üretilen Sürmene bıçağı fiyatları çeşitlilik göstermektedir.

Sürmene bıçağı ürünleri farklı özelliklerde çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitliliğe göre de Sürmene bıçağı fiyatları değişmektedir. Sürmenebicakları.com sitesi Sürmene'nin en iyi ustaları ile çalışarak sizlere en iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir. Sizler de site içerisinde bıçak modellerini inceleyip Sürmene bıçağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürmene Bıçaklarının Bakımı Nasıl Yapılır?

Sürmene bıçaklarının uzun ömürlü olması için gerekli bakımın yapılması gerekmektedir. Bunun için yapılması gereken ilk adım doğru zemin üzerinde kullanılmasıdır. Bıçak ile yapılan her hamle bıçağın zemin ile temas etmesini sağlamaktadır. Bu nedenle bıçakların uzun ömürlü olması için bıçakları köreltebilecek zeminlerden kaçınılması gerekir.

Sürmene bıçaklarının bakımında temizlik de çok önemlidir. Bu bıçakları temizlerken bulaşık makinesinin kullanılmaması gerekir. Bıçakların zarar görmemesi için el ile yıkanması gerekir. Günlük kullanımda tercih edilen bulaşık deterjanları ile yıkayıp temizlendikten sonra hemen kurulanması tavsiye edilmektedir.

Bu bıçakların kullanımında dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise asitli gıdaların bıçak üzerinde kalmamasıdır. Bu nedenle bıçak ile asitli gıdalar kesildikten sonra hemen yıkanmalıdır ve kurulanmalıdır. Bıçaklar içerisinde satırlar hariç kemikler kesilmemeli ve bölünmemelidir. Bu durumlar bıçakların zarar görmesine neden olabilmektedir.

Bıçak kullanımı ile ilgili detaylı blog yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek
Çevrimiçi
Whatsapp Destek
Lütfen yardım almak istediğiniz kısmı seçin.
Ürün Destek
Çevrimiçi
Üyelik & Ödeme
Çevrimiçi